Hitoktatás

2016 – 2017

Csoport neve és létszáma Életkor (év) Katekéták és segítőik, csoportfelelősök Óra ideje Óra helye
Kisovisok

 

3-4 Márkus Orsi Vas. 9 – 9:40 Nagyhittan-terem
Nagyovisok 5 éves kortól! Rőder Judit

 

Vas. 9 – 9:40 Szent Család Terem
Alsó tagozat
Szent János   (Elsőáldozók 1) 7-8 Ecseri Zsófi

Bene Ági

Hétfő

16:30 – 17:15

SZCST
Szent Gábriel

(Elsőáldozók 2)

8-9 Péch Kata

Gulyás Saci

Szerda

17 – 17:45

SZCST
Szent Kristóf

 

9-10 Csapodi Csilla

Péch Kata

Hétfő

16:30 – 17:15

Barlang
Iskolai elsőáldozók 1. évfolyam / 1 Nagy Sándorné Ildikó Hétfő

16:30 – 18:00

Cserkész

szoba

Iskolai elsőáldozók 1. évfolyam / 2 Láng Monika Szerda

16:30– 18:00

Barlang
Iskolai elsőáldozók 2. évfolyam / 1 10 Nagy Sándorné Ildikó Kedd

16:30– 18:00

SZCST
Iskolai elsőáldozók 2. évf./ 2 Szt. Bernadett 10 Láng Monika Kedd

16:30 – 18:00

Barlang
Felső tagozat és ifjúság
Tavalyi elsőáldozók

(Ildikó, Monika és Piroska csoportjai)

10-11 Láng Monika

Nagy Sándorné Ildikó

Hétfő

16:30 – 18:00

NH
Tavaly előtti elsőáldozók 11-12 Láng Monika

 

Szerda

15:30-16:30

Barlang
Szent Miklós

 

12 Ecseri Zsófi

Scholz Zsófi

Hétfő

17:15 – 18:00

SZCST
Nyolcadikosok 14 Láng Monika Szerda

18 – 19

Barlang
Bérmálkozók 1. évfolyam 15 – Gyuri atya Kedd

19 – 20

Barlang
Tavalyi bérmálkozók Gyuri atya

 

Hétfő

19 – 20

Barlang
Felnőttek
Felnőtt katekumenátus Gyuri atya

 

Októbertől Péntek 19–20 Szt. Erzsébet Szalon
KARC

 

Kelényi Márti,

Benkő Péter

Kéthetente Családoknál
Missziós imacsoport Koenig Kati Kéthetente páratlan szerdákon 18:30 Barlang
Karitász

 

Ecseri Emőke

 

Kéthetente páros szerdákon

17 – 20

Angol-kisasszony nővérek
Felnőtt hittan Gyuri atya Kéthetente pénteken Szent Erzsébet Szalon
Katekumenátus

 

Gyuri atya Kéthetente szerdán Szent Erzsébet Szalon
Fiatal házasok Gyuri atya Kéthetente szerdán 20:30 Nagyhittan-terem
Felnőtt hittan: Kék Emerencia előadásai Cseh Gizi Hétfői napokon Nővéreknél
Házas Hittan Közösség Gyuri atya

 

Első kedd 20:30

Hetente kiscsop.

Szent Család Terem
Korábban születettek hittan csoportja Gyuri atya,

Schulek házaspár

Minden hónap 3. vasárnapján

19:00

Szent Család Terem
Kápolnakör Cseh Gizi

 

Jézus Szíve Kápolna
Állami iskolák és óvodák
Mesevár Óvoda

 

Péch Kata
Zalai úti óvoda

 

Nagy Sándorné Ildikó
Zugligeti úti isk. 7 – 13 Nagy Sándorné Ildikó

 

Virányosi isk. 7 – 14 Láng Monika

Péch Kata

Budenz úti isk. 7 – 13 Csókási Anna nővér

Péch Kata

Liturgikus csoportok
Ministráns

hittan

Újoncok és fiatalabbak Ernyei Dani, Tóth Barnabás Péntek

18:30 – 19:45

Templom, sekrestye
Idősebbek Borody Gergely, Tóth Marci Péntek

19 – 20:15

Nagyhittan-terem
Gyermek schola

 

Zámbó Éva

Zámbó Kati

Vasárnap a 9 órai mise után Nagyhittan-terem
Ifjúsági schola Nagy Ákos

Havas Kati

Vas.

16 – 18

Nagyhittan-terem
Felnőtt schola Nemessányi Éva Hétfő

19:30 – 21

Nagyhittan-terem
Családi kórus Telbisz Tamás

Zoltánné Dobos Eszter

Vasárnap a

szentmise után

Barlang vagy SzCsTerem