Elsőáldozó hittancsoport – változás

A korábbi információkat pontosítva, plébániánkon ebben a tanévben kétféle felkészülésre lesz mód, minden információ: 

Három csoport tagjai, ahogyan már hirdettünk, 2020. szeptember 13-án Budapesten, a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus nyitó szentmiséjén, a Puskás Ferenc Stadionban lesznek. Ezek a csoportok már tavaly elkezdték a felkészülést, ami plébániánkon két évig tart, de erre a nagy eseményre való tekintettel kivételesen szeptember 3. hetéig még be lehet kapcsolódni a következő két csoportba:

 

Csoport neve Osztály Katekéták és segítőik Óra ideje Óra helye
Elsőáldozók

2. évfolyam

2-3-4. oszt. Láng Monika

Visi Piroska

Kedd

17:00 – 18:30

Barlang
Elsőáldozók

2. évfolyam

2-3-4.oszt. Péch Kata

Juhász Dóri

Szerda

17:00 – 18:30

Barlang

 

Másodikosnál fiatalabb gyerekeket nem áll módunkban befogadni ezekbe a csoportokba!

Jelentkezni Péch Katánál lehet (tel: 003620-9809324; email: pech.kata@pandv.hu.), illetve személyesen a keddi vagy szerdai hittanórákon.

 

  1. Ugyanakkor a szülők kérésére indítunk elsőáldozásra felkészítő csoportot olyan – elsősorban másodikos – gyerekek számára, akik nem jövő szeptemberben, a NEK-en lesznek elsőáldozók, hanem a következő tavaszon, azaz 2021-ben Zugligetben. Rőder Judit és Hodász Eta kedd délután 5-kor tartják ezt a hittanórát a nagyhittanteremben, ahová szeretettel várják a gyerekeket.